Překroč konečně svůj stín

2 roky ago evolved.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Překroč konečně svůj stín


Necítíš se dobře? Chtěla bys, aby se tvůj život ubíral jiným směrem? Nevíš kde začít a cítíš se ztracená? Přijmi mou pomocnou ruku a já ti ukážu, jak můžeš žít svůj život opravdově a naplno!

mladá modelka

Jsem Kálí, bohyně a tvá duchovní průvodkyně. Vydej se mnou na cestu sebepoznání, rozvoje a hledaní smyslu tvého života. Chceš vědět, co tě na naší společné cestě čeká?

–          Poznáš sama sebe, své silné i slabé stránky.
–          Zjistíš, co je tvou životní vášní.
–          Začneš milovat sama sebe.
–          Budeš žít v dostatku a hojnosti.
–          Dokážeš najít a pečovat o svou pravou lásku.
–          Najdeš práci, která bude odpovídat tvému talentu i potřebám.
–          Získáš neochvějnou sebejistotu a sebevědomí.
–          Staneš se zkrátka opravdovou ženou a hvězdnou bytostí.

ohnivá žena

Tak co? Jsi připravena jít do toho?

To, co po tobě budu chtít, nebude jednoduché, nebude to snadné. Budeš muset překonávat sama sebe, měnit své zvyky a zažité vzorce. Ze začátku to možná bude bolet, protože budeme muset zahojit staré jizvy na tvé duši. Když však vytrváš, budeš mi důvěřovat a budeš poctivě plnit své úkoly, začneš se posouvat vpřed. Ze začátku to bude pomalé, pak se však tempo zrychlí a tvůj život se ti začne měnit před očima. Vše špatné a nepříjemné odejde, zůstane jen to radostné a naplňující. Tvůj život bude plný lásky, porozumění, hojnosti a radosti. Budeš konečně šťastná a budeš sama sebou, bez omluv a přizpůsobování se druhým.

žena a měsíc

Co myslíš, stojí to za to? Stojí to všechno za trochu odříkání a práce?

Já si myslím, že ano. Svět potřebuje silné a sebevědomé ženy, které znají svou cenu a stále se posouvají kupředu. Potřebuje tvořivé a energické ženy, které se nebojí nastavit zrcadlo o ostatním.  Staň se jednou z těch žen. V hloubi srdce dobře víš, že to chceš, jen máš strach. Seber svou odvahu a udělej první krok, se všemi dalšími už ti pomůžu.