Podnikáte? Potřebujete schopné a ochotné partnery, na které se budete moci vždy spolehnout? Je vaší prioritou dobře vykonaná prá

3 roky ago evolved.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podnikáte? Potřebujete schopné a ochotné partnery, na které se budete moci vždy spolehnout? Je vaší prioritou dobře vykonaná prá


To všechno splňujeme! Obraťte se na služby, které jsou kvalitní, rychlé, levné a s čímkoliv vám pomohou. Návrhy děláme i zdarma. Máme velkou síť obchodních partnerů a také již mnoho splněných zakázek. Klienti jsou vždy spokojení a rádi se k nám vracejí, to svědčí o naší dobré práci, na kterou jsme samozřejmě pyšní, a proto se také neustále snažíme zlepšovat a zdokonalovat výrobní procesy ale také mnoho dalšího. Skvělé úspěchy nás ženou do popředí a pořád inovujeme naše technologické postupy a také výrobky po technické stránce.

mikrotužka, hrneček, blok

My jsme spokojení, klienti jsou spokojení, tak s námi také buďte spokojení

 Grafika se za mnoho let posunula neuvěřitelně dopředu, a proto si dovolujeme říct, že jsme ti nejlepší odborníci v tomto oboru, protože neustále sledujeme nové trendy a dokážeme se individuálně přizpůsobit požadavkům našich zákazníků a to i v případě, že jde o opravdu vysokou kvalitu nebo vyšší či složitější nároky.
Zprostředkováváme výrobky, jakými jsou:


bloky
– brožury
– letáky
– dopisní papíry
– papíry s hlavičkou
– vizitky
– vstupenky
– kalendáře
– katalogy
– samolepky
– pohlednice
– dárkové poukazy
– desky
– a další 

Technické parametry a finance

U každého produktu si můžete zjistit jeho předběžnou hodnotu po zadání základních parametrů. Pak vám vyjede částka, kterou byste zaplatili po objednání. Kalkulace tisku je nedílnou součástí našich splněných služeb. Kdokoliv si může předem vypočítat cenu, kterou potřebuje například z hlediska marketinku a financí vědět dopředu. Cenovou kalkulaci vám však můžeme zprostředkovat i my osobně, když nám řeknete, co byste si představovali. Můžete si také zvolit svá kritéria, například do jaké ceny s jakým počtem kusů daného výrobku byste se chtěli vlézt či jiné požadavky. Zda je to možné a za jakých podmínek, to už vám zjistíme, stejně tak jako cenu která bude z naší kalkulace.

tiskárna, barvy, papír