Co dělat, když odhalíte partnerovu nevěru?

4 měsíci ago evolved.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co dělat, když odhalíte partnerovu nevěru?

Je samozřejmé, že když se dozvíte o manželově nevěře, máte plné právo na to, být naštvaná až zuřivá. Je to normální a nikdo vás nebude při takových reakcích tišit ani odsuzovat. Jde však o to, jak se k tomu postavíte dále a jaké bude vaše řešení, co udělat pak, abyste vašeho rozhodnutí později nelitovala? Následující řádky by vám měly pomoci vyřešit tuto nepříjemnou situaci.

ruce na hrudi

Nedovolte, aby vás ovládl hněv

Opakujeme, že je logické, že se budete rozčilovat, pokud objevíte manželovi erotickou esemesku adresovanou někomu jinému a ne vám, nebo spatříte partnera vést se ruku v ruce s někým jiným na ulici, jako by se nic nedělo. Hněv je normální při takovém odhalení. Postupně se však i vaše pocity vyvíjejí a mění a neměly by vás zcela ovládat. Důležité je nechat si čas na správné rozhodnutí. Může to být pro vás těžké se takto ovládat, ale nedávejte mu žádnou šanci, aby se pustil on do vás.

Dejte si čas na rozhodnutí

Než se znemožníte kvůli emocím, dejte si pauzu a uvědomte si, co k manželovi vlastně cítíte. Zavolejte kamarádce nebo rodině, osobě, které nejvíce věříte a promluvte si s ní. Jděte někam, kde se můžete vyplakat, vykřičet z vašich nervů a smůly.

Promluvte si s partnerem v klidu

Když už konečně dostanete kuráž na to, abyste mu postavili tváří v tvář v klidu, promluvte si s ním bez hádky. Nebuďte na partnera agresivní, v žádném případě ho nebijte, nijak se mu fyzicky nevyhrožujte. Je pravděpodobné, že stejně od něj nedostanete hned napoprvé vysvětlení, PROČ vám to vlastně udělal.
úder od ženy

Začněte si léčit bolavou duši

Pokud se partner rozhodne svou milenku nechat a bojovat za váš vztah a manželství, měli byste si rozmyslet, zda mu dát druhou šanci. Budete mít nutkání ho od nynějška více kontrolovat a hlídat. Budete mu věřit, pokud se někde zdrží, že není s milenkou, ale pracuje? Chce to hodně odvahy a trpělivosti. Držíme vám palce!

 

5.0
01