Chcete mít řasy jako mrkací panenka?

3 roky ago evolved.cz Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chcete mít řasy jako mrkací panenka?

Pokud patříte mezi ženy, které mají oči orámované jen slabým a nevýrazným „štětečkem řas“, v dnešní době existuje víc možností, jak to napravit, počínaje „push-up“ řasenkami, přes řasy nalepovací, nebo si je můžete nechat v kosmetickém salonu prodloužit metodou řasa na řasu.
Tato metoda není tak drahá, budete mít opravdu řasy jako mrkací panenka, pozor však, aby to nebylo moc, nevýhodou ale je, že budete muset na tuto proceduru chodit opakovaně, a pokud přestanete, většinou se shledáte s tím, že Vaše „původní“ řasy budou v ještě horším stavu, než předtím.
červené nehty na obličeji
Než se pro tuhle metodu, zkuste nejdříve něco jednoduššího a „přirozenějšího“, nehledě na to, že muži většinou poznají, že máte řasy umělé, a většina mužů upřednostňuje u žen přirozenost.
–        pamatujte si, že nutností je odličování – každé ženě se jistě někdy stane, že přijde z večírku, už nejsou síly na odličování očí, ráno byste jim péči měli dopřát dvojnásobnou, v opačném případě, a i pokud si oči nebudete odličovat často, budou se Vám lámat. Odličujte se šetrně, abyste si řasy zbytečně nevytrhávaly, pokud používáte voděodolnou řasenku, tím víc odličovacího prostředku musíte použít, používejte přípravek přímo na odličování očí, ne ten, kterým si odličujete celou tvář. Vždy, když je to možné, třeba o víkendu, nechte řasy od líčidel odpočinout úplně
kráska v květinách
–        nebojte se do kvalitní kosmetiky, což se týká i řasenky, investovat, na trhu jsou k dostání řasenky, které dokážou divy i tam, kde se krčí jen pár řasiček, zkuste také použít podkladovou bázi pod řasenku, je bílá, až potom se nanáší řasenky, budou vypadat hned bohatší
–        pokud Vám řasy padají, nebo je máte extrémně krátké, může to být způsobeno také hormonálními změnami, zkuste některé séra pro jejich růst, je jich na výběr dost, většinou je tvoří směsi peptidů a rostlinných výtažků, po kterých řasy zesílí a pro oči škodlivé nejsou.